PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 490
ocen
8,8 10 1 19490
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Motyw pod koniec epizodu, gdy Lee ma cofać się po schodach i strzelać ze strzelby... milion razy próbowałam, aż w końcu szlag mnie trafił i kupiłam sobie myszkę do laptopa. Podpięłam i przeszłam ten cholerny moment za pierwszym podejściem! I to nawet nie trzeba dokładnie przymierzać strzelając np, a ja się tyle męczyłam... Teraz mi głupio, że się tyle nabluzgałam grając touchpadem, co podlega pod masochizm jakiś, i sama się sobie dziwie że doszłam tak daleko utrudniając sobie żywot w taki sposób... bo nie da się jednocześnie wciskać S i ruszać kursorem. Z tej radości aż przypadkiem puściłam Bena :D czas wreszcie na epizod 5 :)

użytkownik usunięty
Nancy_5

Haha, ja podobnie miałem, tyle że po prostu uwielbiałem grać siedząc w łóżku z laptopem na kolanach. No niestety, do tego momentu trzeba było usiąść przy biurku :P

ocenił(a) grę na 9

Dokładnie :D ten sezon to jak już opuściłam łóżko i siadłam przy stole, to go tak skończyłam. A drugi sezon jadę dalej w łóżeczku, ale z myszką - a co się bede... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones