Zachowaj spokój
powrót do forum 1 sezonu

Da się obejrzeć, ale niestety nie jest to jakąś szczególna przyjemnościa. Momentami dość nudne, a poplątanie scenariusza od pewnego momentu zaczyna być mocno denerwujące. Ponieważ "dzieło" to średnio mnie wciągnęło więc oglądałem może niezbyt uważnie i pewne szczegóły mnie ominęły. Może ktoś podpowie o co chodziło z tym laptopem w lombardzie. A może raczej ze zrobieniem laski w lombardzie. I w ogóle o co z fabuła miała wspólnego para dziwacznych zabójców (tacy podobni, zdurniali mordercy w jakimś serialu wg. Cobena już byli). Dlaczego zabili te dwie kobiety, skoro kompromitujący film był tylko z jedną? Skad film się wziął na tablecie małolaty? Po co porwali dziewczynę, tę która uciekła skoro ona nie miała nic wspólnego z aferą receptową ani nic wspólnego z aferą filmową. Czego szukali na jej tablecie? I jakiś idiotyczny wątek z brodą u małolaty. Zakończenie też głupawe. Niby okazało się, że młody też trochę za uszami ma ale jakoś mu się udało. To jak? Policja nie wyciągnie od pozostałych dwóch wszystkiego?
Na koniec trochę złośliwości. Co jest z tym Netflixem? Gdzie jego poprawność polityczno-obyczajowa? Żadnych pedziów? Żadnych lesbijek? No chociaż transik jakiś! A tu nic. Nawet murzyna żadnego. Wstyd Netfliksie. Czeka cię chyba jakiś bojkot ze strony światlejszej strony mocy.

ocenił(a) serial na 4
HansStedtke

Zapomniałem jeszcze napisać, że z tymi czeskimi kartami to chyba nie jest tak jak w serialu. Co prawda w Czechach nie rejestruje się nabywców kart ale chyba można je aktywować tylko z terenu Czech. Trzeba włożyć kartę i wykonać jedno połączenie. Wtedy karta się aktywuje. Aktywowanie z terenu polski wymaga sporo zachodu. Wysłania jakiś maili do operatora ze zdjęciem opakowania karty czy jakoś tak.

ocenił(a) serial na 5
HansStedtke

Był jeden Pan Czarnoskóry na imprezie:D

ocenił(a) serial na 4
anusiagd

Nie zwróciłem uwagi. Noooo! Honor Netflixa uratowany.

HansStedtke

"(...)Dlaczego zabili te dwie kobiety, skoro kompromitujący film był tylko z jedną? Skad film się wziął na tablecie małolaty? ".
Też mnie to zastanawiało i ... może coś źle kojarzę, ale były wysyłane dwa filmy. Mama Jasminy była blondynką i była na jednym z filmów, na drugim zaś (pod prysznicem) była brunetka (tak jak jej przyjaciółka). Może ci "mordercy" znaleźli panie po filmach.A skąd film na tablecie Jasminy? Może to ona z ukrycia kręciła te filmy... i sama szantażowała nauczyciela- jej matka nawet mogła nie wiedzieć o tym.
Albo obydwie babeczki były w zmowie i jedna kręciła drugą, a tablet był mamy Jaśminy. Młoda znalazła nagrania i w akcie zemsty wysyłała je...
Mnie zastanawia to czy usunięcie pliku z jednego sprzętu w ogóle rozwiązałoby problem, skoro filmy zostały rozesłane.
"(...)Może ktoś podpowie o co chodziło z tym laptopem w lombardzie. A może raczej ze zrobieniem laski w lombardzie."- blondyna w ten sposób wyciągnęła dane nabywcy tabletu. Bardziej humanitarnie... ;) jej facet zrobiłby to inaczej. A czemu akurat ten tablet? tego też nie kumam...

HansStedtke

Nauczyciel grany przez Topę na jednej z lekcji zażartował z Jaśminy. Przez ten żart dziewczyna nie miała życia w szkolę, doszło to do jej rodziców, na pewno do matki. Postanowiła zemścić się na nauczycielu, uwiodła go, zaciągnęła do łóżka i wszystko nagrała. Spotkali się dwa razy i były też dwa filmy, wszystko się zgadza. Zaczęła te filmy rozsyłać ze swojego tableta. Nauczyciel poprosił dawnego kumpla o pomoc w znalezieniu osoby, która rozsyła filmy w celu zniszczenia ich. Pierwszym celem była matka Jaśminy, nic nie powiedziała, zabili ją. Drugim celem była najbliższa przyjaciółka i to ona powiedziała im, że filmy są na tablecie, który został sprzedany do lombardu i powiedziała do którego i o to cała historia. Wychodzi na to, że do lombardu został sprzedany inny tablet a ten z filmikami został w domu i to mała Jaśmina wysyłała te filmy.

ocenił(a) serial na 4
kris7_7

No to kto w końcu wysyłał te filmy? Matka czy córka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones