Widzew. Razem tworzymy siłę. (2023)
Widzew. Razem tworzymy siłę. : Sezon 1 Widzew. Razem tworzymy siłę. Sezon 1, Odcinek 1

Klasyk

40m
8,5 38
ocen
8,5 10 1 38
Widzew. Razem tworzymy siłę.
powrót do forum s1e1

Na początku słychać jak nic przyśpiewkę, Widzew ja tej ku.... Nienawidzę, co za debil robił ten serial ?

Catullus_2

Przecież to specjalny zabieg, aby wzbudzić kontrowersje. Obejrzyj do końca odcinek to zrozumiesz kontekst.

ocenił(a) serial na 9
cyganeria47

Wiem napisałem to po obejrzeniu, wiem że to kibice Legii śpiewali, tylko moim zdaniem serial poświęcony Widzewowi, nie powinien na początku kojarzyć się z tym co widziałem, ale pewnie jakiś legionista pracował przy produkcji

Catullus_2

Ale co jest nieprawdą w tej przyśpiewce?

Catullus_2

Jakiś ty głu....Niemądry. Mieli lachę robić od początku do końca? To nie tvp, ani tvn, zeby dobrze robic bez zadnego ale. Zreszta o kant dupy takie seriale, bo taki mozna nakrecic o niemal kazdym klubie.

ocenił(a) serial na 8
Catullus_2

Fajnie, bo od pierwszych sekund serial wzbudza emocje ;)

Catullus_2

jeśli ktoś nienawidzi Widzewa to co ma śpiewać? "Hej Widzew gol"?...

ocenił(a) serial na 1
Catullus_2

nie, to nie żart.. większość tej k... nienawidzi :D

ocenił(a) serial na 8
Catullus_2

Rozumiem, że jak dalej w serialu kibice Widzewa skandują podobnie o Lechu, Legii czy innych albo wywieszają transparent "Lech kur*a" to już jest wtedy wszystko w porządku? :D
I piszę to jako kibic Widzewa - wyluzuj, przecież to celowo pokazane, jakie emocje wzbudza Widzew i jak głęboko siedzi ta rywalizacja w kibolach. Ten serial to nie jest laurka dla Widzewa, tylko pokazanie go w całości jako klubu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones