Teoria wielkiego podrywu (2007-2019)
Teoria wielkiego podrywu: Sezon 8 Teoria wielkiego podrywu sezon 8, odcinek 15
odcinek Teoria wielkiego podrywu (2007-2019)

Regeneracja sklepu z komiksami

The Comic Book Store Regeneration 20m
7,8 1 157
ocen
7,8 10 1 1157
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum s8e15

S08E15

ocenił(a) serial na 8

Co sądzicie o odcinku? Myślę, że nie było źle. Oczywiście końcówka smutna. Szkoda, że nie będzie już pani Wolowitz bo jej sceny z Howardem były jednymi z lepszych w serialu. Szkoda też aktorki. Muszę przyznać, że jak Howard powiedział o jej śmierci to myślałam, że wymyślił to po to, żeby odzyskać meble ;p

niewiem97

Odcinek był wg mnie dobry. Bawił mnie eksperyment Amy, no i lubię sceny Sheldona i Penny. Szkoda, że aktorka grająca Panią Wolowitz umarła, ale ładnie ją pożegnali. No i wrócił sklep z komiksami, to zawsze na plus ;)

ocenił(a) serial na 7
niewiem97

tez pomyślałam, że ta śmierć to tylko taka podpucha żeby odzyskać meble

ocenił(a) serial na 8
niewiem97

Naprawdę dobry odcinek nie tylko na tle gorszego 8 sezonu, ale i kilku poprzednich.
Szkoda pani Wolowitz. Praktycznie zawsze wprowadzała rzeczytwiście śmieszne akcenty. A tak wiemy czego będzie dotyczyć następny odcinek.

ocenił(a) serial na 4
niewiem97

W porównaniu do pierwszych sezonów 1-6 ten odcinek to dno, tak jak i reszta z tego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
niewiem97

Dobry odcinek w tym żenującym sezonie, od zawsze Penny+Sheldon=sukces, sceny między tą dwójką zawsze tworzyły ten serial, co porzucono parę sezonów temu..tak samo tworzyła ją Carol Ann Susi, dobrze, że ją upamiętnili tym odcinkiem, ogólnie ten i poprzedni odcinek na plus...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones