Star Trek: Discovery (2017-2024)
Star Trek: Discovery: Sezon 5 Star Trek: Discovery Sezon 5, Odcinek 6
Odcinek Star Trek: Discovery (2017-2024)

Gwizdomowa

Whistlespeak 56m
6,2 31
ocen
6,2 10 1 31
Star Trek: Discovery
powrót do forum s5e6

Ehhh

ocenił(a) serial na 5

Wyleje tutaj zale nie tylko o 5 sezonie.

Powiedzcie mi co się w USA dzieje ze WYCHWALAJA każdą, ledwie pozytywną, akcję i musi być ona podkreślona oraz każde pozytywne zachowanie uwypuklone? Oni maja jakiś problem z rozumowaniem i inteligencja, że bez takich wytłuszczeń nie załapią o co chodzi?
A no i oczywiście to tylko jeśli chodzi o kobiece lub "spektralne" postaci, bo męskie tutaj zniknęły całkowicie. Jest jeden, ten nowy pierwszy ale szybko zniknie jego cokolwiek męskiego i będzie miałki jak reszta. I nie chodzi o męskie brutalne podejście (oczywiście maksymalnie wykrzywione w początku jego postaci) czy jakas agresje (która tez od czapy jest maksymalnie). Ale o LOGIKE działania. A każde takie logiczne działanie oczywiście chwile później pokazane zostanie jak nieudane lub pomniejszy się tego wagę. Wielki kryzys w ich uniwersum. Trzeba się mocno trzymać żeby przeżyć, trzeba utrzymać twardość aby prosperować, ale nie tak przecież być nie może setki lat życia w takich warunkach powoduje tylko upadek i degrengoladę zasad i sposobów działania wojskowych, bo przecież słabe jednostki przeżyją jak silne będą umierać hehehehe no bez przesady. Kto to pisze??? Kto pisze takie bzdury... Generała (wrr) lamie rozkazy. Staje w sprzeczności z decyzjami rządu. Ale styknie tylko przeprosić i już jest oki. No jpdl... Ten serial to metr mułu...
oglądam, bo mam czas i jest to aktualnie jedyny ST :((

Do tej pory nie mogę zrozumieć jak Tilly z takim zachowaniem może być brana pod uwagę jako znacząca postać? Czy to pokłosie bodypositive. I nie chodzi mi o jej wygląd, ale mimo wszystko jest w wojsku gdzie nie dość ze sprawność jest wymagana, to potrzebna. Michael jest w stanie to dlaczego Tilly nie??? Te jej walki w pierwszych sezonach o jakąkolwiek wytrzymałość i sprawność to przeciez obraza dla wszystkich większych osób

flashi1978

"jest to aktualnie jedyny ST"
No przecież jest jeszcze Strange New Worlds (które jest oglądalne, w przeciwieństwie do tego paździerza).

"mimo wszystko jest w wojsku"
Gwiezdna Flota to nie była organizacja wojskowa, tylko naukowa ("Space: the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Its continuing mission: to explore strange new worlds; to seek out new life and new civilizations; to boldly go where no one has gone before!").

ocenił(a) serial na 5
Nabongodonozor

To poproszę odcinek SNW najlepiej z ostatniego tygodnia… ;) więc…
Po drugie wojsko aktualnie też prowadzi badania oraz odkrywa nowe, więc ponownie ;) więc… 
Jeśli chcesz mi powiedzieć że oni nie są żołnierzami to mocno się nie zgodzę. To organizacja militarna mimo swojego „pokojowego” wydźwięku.  
Mowisz ze nie są wojskiem? A kto w takim razie bronił ziemi przed BORG? Dlaczego mają zwykłe wojskowe awanse itp. 
I oczywiście pełna zgoda z tym że SNW jest OGLADALNE!!! Mniam. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones