PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030298}

Problem trzech ciał

3 Body Problem
6,6 15 999
ocen
6,6 10 1 15999
5,4 9
ocen krytyków
Problem trzech ciał
powrót do forum serialu Problem trzech ciał

Oczekiwania

ocenił(a) serial na 6

Jestem po lekturze całej trylogii i powiem że już dawno nie miałem tak dużych oczekiwań co do serialu. Biorąc pod uwagę kto wziął się za produkcję (twórcy Gry o Tron), a także wstępną obsadę mam przeczucie że czeka nas w tym roku kawał dobrego Sci-Fi.

Piotro94

Sprawdź ekranizacje zrobiona przez Chińczyków jest bardzo wierna książce . Warto.

demoneq69

Gdzie znaleźć ?

ocenił(a) serial na 6
kajooo_filmweb

Jest na YT na chińskim kanale WeTV ale tylko z angielskimi napisami znalazłem. Obejrzałem całe i faktycznie wiernie odwzorowali książke, momentami aż za dokładnie przez co są monotonne momenty, ale ma to swoje plusy jeśli lubisz powolny rozwój akcji. Też polecam

Piotro94

Dzięki wielkie. A czwartą część ,wprawdzie napisaną przez innego autora, ale zatwierdzoną przez Liu, czytałeś. Baoshu Odzyskanie czasu?

kajooo_filmweb

Twist fabularny na końcu był tak zaskakujący, że aż musiałem się upewnić, czy dobrze zrozumiałem. A potem pomyślałem, kurde jakie to jest super.

ocenił(a) serial na 4
Piotro94

Całkowity brak Rewolucji Kulturalnej, lasu, bazy. To ma duże znaczenie w tym dlaczego to się w ogóle stało. Fajnie że są prawdziwe Chiny. Bohaterowie też się zgadzają.

Piotro94

SPOJLER ALERT. Ja nie wróżę wielkiego sukcesu serialowi, chociaż trylogia książkowa była świetna.  Po pierwsze zakończenie 3 ciał bardzo rozczaruje tych co nie czytali książki. Jeśli dobrze pamiętam obcy docierają w pobliże Ziemi dopiero w 3 części. Po drugie każda kolejna część będzie wymagać większego budżetu. Netflix lubi obcinać kasę na kolejne sezony i pokazali że jak totalnie  zepsuć adaptacje książek (Wiedźmin). Z kolei Dumb and Dumber przy GoT nie umieją kręcić nie trzymając się materiału źródłowego, a Netflix pewnie będzie wymagał interpretacji nie ekranizacji. Chińczycy mają swoją wersję więc tego rynku raczej nie zawojują. Obstawiam zakończenie po 1 sezonie, choć mam nadzieje ze się mylę

zonk_2

wątpie że to będzie coś z książką miało wspólnego, zrobią swoją hamburgerową wersję. Z genialnej książki zostanie tylko tytuł.

Piotro94

Wczoraj widziałam zwiastun i bardzo mi się podobał. Mam nadzieję, że serial nie zawiedzie! Nie mogę się doczekać ❤️

ocenił(a) serial na 5
UpTrinity

niestety zawiódł :(

honky2000

Obejrzyj wersje chinska(z angielksimi napisami)na yotubie.Nie zawiedzie,

Piotro94

Na twoim miejscu związku z tym że to D&D się wzięli za krecenie tego dzieła nie byłbym zadowolony. Przypominam że to oni w momencie braku źródła z książek gry o tron zaliczyli mega spadek jakości. A tam mocno współpracował Martin by serial trzymał poziom tutaj raczej będzie mocny nie wypal

Piotro94

A co to za trylogia? Czy problem 3 ciał ją zapoczątkowuje?

ocenił(a) serial na 1
wilczekstepowy

Wspomnienie o przeszłości Ziemi. Na cykl składa się Problem Trzech ciał, Ciemny las oraz Koniec śmierci

tenar

Dziękuję

wilczekstepowy

https://lubimyczytac.pl/cykl/13580/wspomnienie-o-przeszlosci-ziemi

Artur_Raven

Dziękuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones