PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034593}
7,0 2 697
ocen
7,0 10 1 2697
7,5 4
oceny krytyków
Kiedy ślub
powrót do forum serialu Kiedy ślub?

kolorowa nuda

ocenił(a) serial na 1

nie wiem co jest z tymi scenarzystami... z tymi historiami o miłości, ale przy tym serialu wynudziłem się wyjątkowo. pierwszy odcinek można by było skrócić do 10 min bo w sumie powtarzają to samo tylko w innych dekoracjach (a propos dekoracji to mam dość tych wyobrażeń filmowców na temat mieszkań... te neony... te kocyki i poduszeczki... wszystko takie fajne takie jak z reklamy)... żadnego napięcia, dramaturgi... w sumie to ta historia mnie kompletnie nie angażuje, niczego nie dowiaduje się ciekawego o ludziach, związkach... taki zestaw banałów ... wiem, że wszystko było i nic nowego może już nie można powiedzieć w temacie miłości i związków, ale czasami warto się wysilić... bo niestety siedzenie na kapanie i smutne patrzenie w dal z pieskiem obok kompletnie mnie nie bierze... o Rozterki Fleishmana to ta serialina nawet się nie otarła...

Marek_Calka_2



"Wiecznie te damy w swetrach z za długimi rękawami patrzą na Warszawę nocą" .......

ocenił(a) serial na 4
Marek_Calka_2

Zgadzam się! I w dodatku strasznie brzydkie zdjęcia. Ani nie porywa fabularnie (fatalne dialogi), ani nie ma na czym oka zawiesić.

ocenił(a) serial na 1
greysilver

niestety i ten pomysł na reżysera co robi film o dziedzicu... taki wytarty dowcip co to każdy go odgrzewa... ze jak reżyser to dziwak, ze jak film to jakiś głupkowaty... a nasz bohater to traktuje na serio... szkoda, że my jako widzowie kompletnie nie idziemy za intencjami scenarzysty....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones