Maciej Musiał

6,7
15 653 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiał

Tylko w Polakach jest tyle zawiści, zazdrości i jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Matkooo, jesteście niesamowici.. jakie teksty.. Jak wam się nie podoba to nie oglądajcie. Ba! Najlepiej idźcie do szkoły aktorskiej i pokażcie na co was stać

Bajdan

Podobne posty były pod obroną Miley Cyrus czy Madonny :) Dojrzyj do napisania jakiegoś sensownego wpisu i wtedy się wypowiadaj na forum, bo teraz to tylko każdy się stuka w czoło i myśli, o co Ci chodzi?

pnkkworker

Skoro wg Ciebie taki post jest niedojrzały, to jak nazwiesz inne typu "ale ona śliczna" "marny aktor" "do niczego się nie nadaje", przecież to wszystko się ciągle powtarza. A na co Ciebie stać Panie "dojrzały". Zajrzałem na Twoje komentarze i co jest sensownego w komentarzach "wspaniały", "dużo emocji", wszystkie Twoje komentarze są typu "trzyma w napięciu" "są emocje". W takim układzie jak siebie ocenisz? Piszesz to co wszyscy, może napisz coś sensownego najpierw i dopiero wtedy się wypowiadaj na forum geniuszu.

Bajdan

Może go na nic nie stać ale przynajmniej nie pokazuje się w filmach/serialach. A jak taka łajza pojawia się na ekranie to ja dziękuję nie oglądam.

Bajdan

"Ba! Najlepiej idźcie do szkoły aktorskiej i pokażcie na co was stać"

To jest najgłupszy argument jaki można sobie wymyślić. To nie jest jakaś bitwa na aktorstwo. Ja nie jestem aktorem tylko jestem fanem filmu i dobrego aktorstwa i wymagam tego. Musiał z aktorstwem nie ma nic wspólnego. Twój argument jest idiotyczny. To jest tak samo jakbyś miał/a problemy z ortografią i ze składaniem zdania a twoja nauczycielka zadałaby Ci zadanie w postaci napisania opowiadania na jakiś temat. Dostał/abyś z tego 1 i argumentował/abyś to takim zdaniem "Niech pani napisze lepiej". Idiotyzm. Ten chłopaczek jest za cienki na aktora.

Sacha_fw

A więc czym argumentujesz drogi geniuszu, że chłopaczek jest za cienki na aktora?

Bajdan

Bo jest bardzo drewniany? 0 charyzmy? 0 uczuć? Kochają bo bożyszcza nastolatek, a nie poważny widz. Przykładowo, film pt. "Mój biegun", mógł zrobić z tej roli naprawdę coś dobrego a zrobił totalną porażkę. Główny bohater, wzruszająca historia i wyszło z tego totalne dno i wodorosty. On nie dał rady tego pociągnąć. Jak on może być dobrym aktorem skoro nawet w komedii jest bardziej smutny niż śmieszny. Nie ma szans żeby ten twór zaistniał.

Sacha_fw

Jesteś żenujący/żenująca. Wielki krytyk filmowy i znawca. Nie będę więcej z Tobą dyskutował, bo mnie to wręcz obraża. Żegnam.

Bajdan

Zabrakło argumentów, taka prawda, pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Bajdan

"Jak wam się nie podoba to nie oglądajcie" to ze s dowalił co znaczy nie oglądajcie? jest niby aktorem tak? gra tak? wiec oglądam i Oceniam i dla mnie to jest ERO aktorskie beztalencie i ZERO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones