Jan Frycz

8,2
53 705 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Frycz
WielkiSzu

a ja go lubię, za to większość filmów w których gra to szmiry

WielkiSzu

Gra złe charaktery, może dlatego?? Obecnie ulubiony polski aktor

WielkiSzu

bardzo dobry aktor, a gdy się zastanowić i zreflektować nad jego rolami a bardziej nad scenami zauważymy pewien geniusz....
zauważ że w filmy w których występuje jako postać drugoplanowa mają jakby specyficzny podział tworzony przez Jego osobę...., mianowicie dzielą się na: historię graną przez całą obsadę i sceny w których pojawia się Frycz...
zauważyłeś? kiedy on robi scenę jest jakby wyostrzona, charyzmatyczna, dosadna w przekazie innymi słowy jak ma być np. sk ... lem to jest to sk .... wiel w pełnym nienawiści skupionej osobowości.... itd.
Tylko co ON robi w tych po pierdółkach, namiastek komedii.... ???????
ale zauważ że nawet w tak cieniutkim "Francuskim numerze" jego rola i odegranie postaci jest w pełni przekonująca.... oczywiście ze względu na rozczarowanie i niezadowolenie z całego filmu nie za bardzo już na to się zwraca uwagę ale przypomnij sobie tylko Jego występ w tym gniotku.....
eh.... taki potencjał się marnuje.... bo co później zostanie?.... jakiś Francuski numer, co masz w środku i inne gnioty... eh.....

S.A.T.O

nigdy nie zapomnę jego roli okrutnego ojca z 'Pręgów'. Człowieka, który tępił syna jak się dało, gasił w nim zapał, wylewał żale za śmierć żony (matki chłopca). Patrząc jednak całościowo, nie był to zły człowiek, ale tak rozgoryczony i pokrzywdzony przez życie, że krzywdził tych, których kochał. Najlepsza rola w filmie, od tamtej pory zawsze zwracam na niego uwagę. Co prawda, wielu ról rzeczywiście mógł odmówić ale za wspomniane 'Pręgi' jest dla mnie zasłużonym aktorem.

WielkiSzu

twój debilizm?

WielkiSzu

a mnie wkurza własnie to że gra w tych szmirach, kasa kasą ale mimo wszystko ale aktor wybitny napewno.

WielkiSzu

szmiry nie szmiry frycz jak wino czym starszy tym lepszy i zabawniejszy

laszcz1

zależy kto mu scenariusz napisze . ech

pa6l1

Przymusu żeby grać w gównach typu "wyjazd integracyjny" nie ma. W zeszłym roku Frycz zagrał w 3 dennych komediach. Jeszcze trochę i wyrobi sobie markę...

laszcz1

FAKT

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones