Grażyna Błęcka-Kolska

Grażyna Błęcka

7,3
9 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Błęcka-Kolska

Pani Grażyna

użytkownik usunięty

Pani Grażynka jest dla mnie wspaniała. Po prostu aż brak mi słów. Moim marzeniem jest spotkać ją. Ta cała jej gra aktorska...cudo..

użytkownik usunięty

również uważam że wspanniale panni gra.Bardzo lubię oglądać kogel-mogel, mogłabym oglądać to cały czas.Pozdrawiam

użytkownik usunięty

Szkoda,że nie nagrano więcej odcinków Kogel Mogel.Super zagrana rola Kasi!!!!!

użytkownik usunięty

Jestem dla Pani pełna podziwu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O Matko! Ludzie dajcie spokój. Nie wiem co widzicie w takiego zachwycającego w grze tego aktorskiego kołka. Kołek takowy stoi tylko w kadrze i nie wyraża żadnych emocji. Tak jak pani Kolsak. No cóż to nazwisko ...

użytkownik usunięty
beezon

Kołkiem to chyba ty jesteś. Nie widząc w pani Kolskiej jej ogromnego
talentu wdzięku a zarazem emanującego z spokoju i dobroci....
Oglądasz filmy z zamkniętymi oczami?!
Wiekie brawa dla pani Grażyny! Jest pani fantastyczną akoką porostu.... kocham panią!!! :)

Pani Grażyna mieszka pod Wrocławiem w tej samej wiosce co ja. Osobiście jej
nigdy nie poznałam, ale jej córka chodziła ze mną do podstawówki i na ognisko muzyczne.

osobiście uważam, że takie cechy jak "emanujący spokój" i "dobroć" nie powinny być wykładnikiem oceny i talentu aktora, są to warości niezmierzalne i bardzo subiektywne.
tak na marginesie co do osoby Pani Grażyny na ekranie to raczej zmieniam kanał gdy widzę film z jej udziałem

orys

Lubie ją ale gra co najwyzej poprawnie.Wpasowuje sie w kino męża bo akurat nie są w nim aktorzy najważniejsi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones