Grażyna Błęcka-Kolska

Grażyna Błęcka

7,3
9 864 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Błęcka-Kolska

W życiu nie widziałem tak złej aktorki... zero jakiegokolwiek pomysłu na swoje role. Gra bo gra i już. I jeszcze ten wzrok zbitej sarny. Koszmar.

WK1989

Właśnie ten wzrok i oczy to najmocniejsze cechy Pani Grażyny.

użytkownik usunięty
WK1989

Dwa środki ekspresji i potężna wada wymowy. Smuci mnie, że zdaniem wielu entuzjastów kina na tym ma polegać aktorstwo.

a ja uważam że jest dobrą aktorką podobała mi się w koglu moglu, nie wiem czemu się czepiacie że źle zagrała, podobała mi się w jasminum. Bardzo ją lubię za kogel mogel i za to że w młodości była ładna, teraz też jest ładna, ale nie jest już blondynką tylko ruda.

kinomanka_13

na pewno jest specyficzna. może się nie podobać, ale ma swój urok. jest zdecydowanie artystka dla koneserów. ja ją lubie. rola w jasminum świetna!!...

krytykk

powiem ci że jak Pani Grażyna grała w koglu moglu, to miała taką samą fryzurę co moja mama kiedyś w młodości i za to też ją lubię. Teraz Pani Grażyna przeżywa ciężkie chwilę najpierw porzucił ją mąż, teraz zmarła jej córka. Bardzo ją lubię i bardzo jej współczuje tragedii jaka ją spotkała, 21 lat temu zginęła córka Barbary Brylskiej - Barbara Kosmal, a teraz zdarzyło się to Pani Grażynie. Wujek mojej mamy kiedyś miał wypadek nie samochodowy przygniotła go łopata od koparki wiem że coś było z koparką, nie było mnie jeszcze na świecie kiedy to się stało. U mnie żadnych wypadków samochodowych nie było, tylko choroby mojej rodzinie się przytrafiały. Wiem jak to jest stracić bardzo bliską osobę, w styczniu zeszłego roku zmarł mój dziadek bo chorował, a 18 dni po nim zmarła moja babcia miała 66 lat, gdyby żyła odchodziłaby 68 urodziny, przez kilka miesięcy nie mogłam się pogodzić z ich odejściem, jak są święta, albo dzień babci, dzień dziadka, albo takie dni kiedy mieli imieniny czy urodziny płaczę że nie mogę im złożyć życzeń ,że nie mogę z nimi porozmawiac, ja kochałam ich nad życie, zawsze potrafili mnie zrozumieć pocieszyć, bardziej to babcia mnie pocieszała i rozumiała, kiedyś jak byłam mała i moja mama wyjechała do Niemiec za pracą to zajmowała się mną babcia nigdy tego nie zapomnę do dziś mi i mojej mamie ich brakuje, brakuje mi ich rozmów telefonicznych rozmawiałam z nimi nieraz ponad 30 góra 40 minut.

kinomanka_13

osobiści uważam, ze bardzo by ci sie przydała pomoc psychologa. serio piszę. twój tekst aż krzyczy o pomoc. nie zastanawiaj się nawet nad wizytą u psychiatry, bo od takiego stanu jest krok do depresji......wiem co pisze, bo znam się na tym. naprawdę nie ma na co czekać. powodzenia ci życze i wszystkiego dobrego..

krytykk

odczep się ode mnie i od moich opinii jak ci się nie podobają moje opinie to się nie wypowiadaj, ja jestem osobą spokojną i nie mam żadnych kłopotów więc psycholog jest mi nie potrzebny, może znasz się na tym ale odczep się od moich wypowiedzi bo mnie zabolało to co napisałeś jeśli tego nie zrobisz to będę blokowała twoje opinię a nie chce tego robić żebyś mnie kolejny raz obrażał ,inni mnie nie krytykują a ty musiałeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kinomanka_13

jest coś w tym co napisał krytykk.
ale pomijając Twoje zdrowie psychiczne, na filmwebie piszemy o filmach, aktorach itd a nie swoich problemach rodzinnych.

ev2707

dobra zapamiętam sobie ale odczep się ode mnie, bo mam prawo pisać co chce, a poza tym napisałam to bo teraz prasa trąbi o tej tragedii.

krytykk

:)

Całkiem trafiona diagnoza, jak sądzę.

kinomanka_13

Hellooouuu, pomijając fakt, że o swoich problemach rodzinnych się tu nie rozpisujemy (zdecydowanie przesadzasz), to co to znaczy: ''grała w koglu moglu''? Czy Ty masz 13 lat???

djrav77

Mam 20 lat i jezeli cie moje uczucia nie obchodza i nie umiesz zrozumiec tego co napisalam to nie wypowiadaj sie jak tevo nie rozumiesz a jak jeszcze raz sie glupio wypowiesz to zablokuje twoje wypowiedzi bo konta swojego nie moge usunac nie wiem czemu.

kinomanka_13

Nie masz podstaw do tego, by zablokować moją wypowiedź. Nie obraziłem Cię niczym w moim tekście.
Mówię tylko o tym, że trochę za bardzo się zagłębiasz ok. Uraziło Cię zapytanie ile masz lat? Jeżeli tak, to też przesadzasz.
Pytałem co to znaczy ''grała w koglu moglu'', bo 20 letnia dziewczyna, wypowiadająca się na publicznym forum (itp), powinna znać zasady pisowni, odmian, gramatyki itd.
Poza tym, nawet w momencie złości, a taką właśnie przejawiłaś, z szacunku i kultury, bezpośrednio zwracając się do innych, mowa rzecz jasna o pisowni, stosujemy dużą literę. Wymagasz szacunku... stosują ją sama.

djrav77

dobra nie obraziłeś mnie ale nie znoszę jak ktoś depczę moje uczucia i czepia się że się zagłębiam trochę mnie obraziło dlaczego się pytałeś co to znaczy że grała w koglu moglu i ile mam lat też mnie uraziło bo się kobietę o wiek nie pyta i ciągle się mnie czepiają że mam 13 lat a mam 20.

kinomanka_13

Panno kinomanko, nie spytałem ile masz lat, tylko, czy masz lat 13, a zasadnicza różnica :D
Z reguły jak już pytam kobietę/dziewczynę o wiek, to pytanie brzmi: ''który jesteś rocznik?''. To takie bardziej na miejscu.

djrav77

Jak możesz być takim chamem:)
Ręce opadają patrząc na to co ludzie piszą,jak ta dziewczyna ma 20 lat to ja jestem przed bierzmowaniem:)

Berith7777

Nom, jestem nonszalanckim chamem. Czy jedno może wykluczać drugie? :D

djrav77

Nie no skąd:)
Twoje chamstwo wynika z nonszalancji i...odwrotnie hehehe:)

Berith7777

https://www.youtube.com/watch?v=YqTJwJSorlc

djrav77

Hehehehehe-otóż to,świetny przykład:)

Berith7777

Niestety, ma 20 lat:
https://www.facebook.com/daria.gorzkiewicz.3/about
Przy czym, jest to kilkuletnie dziecko uwięzione w ciele sporej kobity - prawdopodobnie cierpi na zespół Cohena (zespół Peppera, zespół Cervenki) - tu raczej psycholog nie pomoże.

WK1989

nie widziales zatem filmu "The Room" i Tommiego Wiseau xD

WK1989

Fakt. Bardzo drewniana. Znam lepszych naturszczyków, a to przecież dyplomowana aktorka. Jakim cudem się oni na tej filmówce na niej nie poznali?

WK1989

W pełni się zgadzam, a ten wzrok to już najbardziej napawa mnie irytacją! Zupełnie nijaka, sprawdzona w roli Matki-Polki...

WK1989

To mało w tym swoim życiu widziałeś

WK1989

To mało w tym swoim życiu jeszcze widziałeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones