Grażyna Błęcka-Kolska

Grażyna Błęcka

7,3
9 826 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Błęcka-Kolska

Na 19 filmów, w których grała 13 zrobił Kolski...
Nie fajnie. Pewnie gdyby nie on w ogóle by jej nikt nie znał. Smutna prawda.

krwisten07

Jest to bardzo uboga aktorka jeśli chodzi o warsztat aktorski. Sprawia wrażenie w ogole nie zainteresowanej swoimi rolami.

WK1989

Ile filmów z Kolska obejrzałeś, bo wydaje mi się, ze bardzo mało skoro takie bzdety wypisujesz.

krwisten07

Ale pierwszy odkrył Ją Załuski;D

krwisten07

A James Cameron i Linda Hamilton? A Luc Besson i Milla Jovovich? Jest wiele znanych i docenianych aktorek, które "wygryzły sie" na wielkich ludziach,a mimo to pozostają na topie.Nie umniejsza to jednak jej talentowi, który osobiście podziwiam. Kwestia gustu. Ja ją bardzo lubię.

Grzesiek_filmweb

Możesz dokładniej uzasadnic co z jej "wasztatu" lubisz?Ona nawet naturalna nie jest co często jest zaletą aktorek talentu.

irish23_faurepavane

Jak dla mnie to Ona jest jedna z najbardziej naturalnych aktorek.

irish23_faurepavane

Zgadza się. Nie jest naturalna, jej twarz nie wyraża żadnych emocji, gra jak drewno.

Grzesiek_filmweb

Ja tez Ja bardzo lubię i cenie jako aktorkę.

krwisten07

Akurat nie Kolski ja odkrył, ale Załuski w Koglu-Moglu. A lepszej i tak pasującej aktorki do wczesnych i tych najlepszych filmów Kolskiego po prostu nie widzę.

użytkownik usunięty
krwisten07

Swoją kultowa rolę zagrała w Koglu-Moglu, który nie jest filmem Kolskiego, więc nie masz racji :)

krwisten07

Dlaczego smutna prawda? To prawda, ale dlaczego smutna? Gra dobrze, ewidentnie dobrze jej się pracuje z mężem i dogadują się. Nie sądzę ze on ją na siłę wciska do tych filmow bo ona tam po prostu pasuje. Czują artystycznie te same klimaty to niech razem tworzą. W „Ułaskawieniu” była wspaniała, zasłużona nagroda w Gdyni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones