Gauri Khan

Gauri Chibber

8,9
104 oceny pracy producenta
powrót do forum osoby Gauri Khan

pewnie co druga kobieta w iniach życzy jej smierci , a juz napewno rozwodu ;)

Bene

ja z wielka checia ja odciaze zaden problem hehehe

Bene

Hahahahahaha uśmiałam się, aczkolwiek to prawda :D

Bene

Hehehe racja xD heheeheh
----------------------

użytkownik usunięty
Bene

Bardzo trafna uwaga, z jednej strony nie ma lekko, ale z drugiej - co za szczęściara z niej, no po prostu - tylko pozazadrościć boskiego męża... ach, ten Shahrukh :-)

Bene

miała dziewczyna szczęście spotykając SRK jeszcze zanim przebił się do Bollywood'u. tylko pozazdrościć ^^

monciaaa

tak sobie niedawno myślałam: komu zazdroszcze najbardziej na świecie? od razu wiedziałam-żonie Shah Rukh Khana :)))

Bellamy

A ja bym nie chciała żeby Gauri umarła. Wtedy SRK był by nie szczęśliwy. Mugł by się załamać, wpaść w depresję albo co najgorsze porzucić grę w filmach. Wiem, że to twardy facet ale każdy czasem ma chwile słabości... Mogła by tą chwilą być śmierć żony... Nigdy nic nie wiadomo...

pooja_2

Tym bardziej, że jest tak wrażliwy na punkcie szczęścia SWOJEJ rodziny, a ze śmiercią bliskich SOBIE nie radzi. Dlatego oby Gauri żyła długo. Jest w końcu matką JEGO dzieci i od początku GO wspierała. I co by nie powiedzieć, na wspólnych zdjęciach SRK i Gauri zrobionych przez paparazzi (nie wiem czy dobrze napisałam) wygląda na naprawdę zakochanego w niej mimo upływu czasu.

Marguerite

a ja sie ciesze, ze sa razem :) i zycze im wszystkiego najlepszego :)

Salaam :*

użytkownik usunięty
Daggulka_Preity

Ja tez zycze im jak najlepiej, mam nadzieje, ze zawsze bedą tacy szczeliwi :-D

użytkownik usunięty

* szczęśliwi ;-) :-D

a tak nawiasem mówiąc Gauri wygląda na całkiem miłą osobę, pzdr. ;-)

Marguerite

wrazliwy na punkcie szczescie rodzinnego jak kazdy hindus :)

adarutoshoppu

Przecież on nie jest hindusem, jest muzułmaninem ;p A tak nawiasem mówiąc ile on się za nią ulatał. Czytałam ostatnio książkę o nim. Miał spore problemy, jej rodzina nie chciała dla swojej córki chłopaka muzułmanina, jej brat chciał zabić Shahrukha, groził mu. A pomimo tego, jeździł za nią i nawet raz z przyjaciółmi spali na dworcu, bo pojechał za nią do Delhi i nie wziął pod uwagę, że ona nie będzie miała ochoty się z nim widzieć. Także, podziwiam jego upór. Czasem faktycznie jej zazdroszczę, ale życzę jej wszystkiego najlepszego, jej i całej jego rodzinie. A na marginesie wolałabym być nim, niż nią, choć jak tak sobie myślę, ile on przeżył: śmierć rodziców, depresja siostry, to myślę, że gdyby jego żonie, albo dzieciom coś by się nie daj boże stało, mógłby naprawdę nie wytrzymać tego nerwowo. Więc mam nadzieję, że będą mieli się dobrze; )

użytkownik usunięty
S_jak_Ser

Racja, niech mają się dobrze. Teraz tylko pomyśleć o minie rodziny Gauri ^^ Ale cóż Srk nie ma im niczego za złe prawda ? Bo on jest przecież taki kochany xD

No dokładnie, nawet jej bratu nie ma nic za złe:p Hehe wyobrażacie sobie? 18-letni Shahrukh, 16-letni brat Gauri podchodzi do niego i mówi
-zabiję cię!
na co według Gauri Shahrukh odpowiadał zawsze
-oczywiście co tylko zechcesz
jaki cierpliwy bo normalnie ja bym się zdenerwowała gdyby jakiś gówniarz tak do mnie mówił haha :p Mówiąc gówniarz biorę perspektywę dorosłego Shahrukha, bez urazy dla użytkowników;p

użytkownik usunięty
S_jak_Ser

Srk jest taki kochany OMG, dlaczego to nie ja ? Może jeszcze go jakoś odbiję ;D Ciekawe czy poleci na tekst "zabiję cię" czy może zawoła ochronę ? xD

Hahaha zawoła żonę, ona będzie groźniejsza niż cała jego ochrona xD
W sumie miałam plan pojechać do Indii, włamać mu się do domu i kazać mu tańczyć, ale chyba muszę poczekać, i poćwiczyć chodzenie po balkonach i włamywanie się oknami xD

S_jak_Ser

a ja im życzę szczęścia i oby tak dalej:))) moim zdaniem bardzo do siebie pasują;))i mam nadzieję,że nikt im tego nie zepsuje;)) szczęściara,że ma takiego męża-przystojniache co każda by go chciała;))my możemy sobie tylko pomarzyc hehe ale cóż dobrze,że za marzenia nie karają;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones