PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730128}
5,6 10 224
oceny
5,6 10 1 10224
6,0 3
oceny krytyków
Za niebieskimi drzwiami
powrót do forum filmu Za niebieskimi drzwiami

Mój syn był zachwycony filmem, choć jest dość strachliwy i bałem się, że postać Krwawca może go przerazić. Nic takiego. Mądry obraz, z efektami, jakich mało w polskiej kinematografii. Dzieciaki sprawiły się dzielnie na ekranie. Szkoda, że tak mało jest teraz produkowanych w Polsce takich filmów dla młodszych dzieci (od 7 wzwyż), zamiast tych bzdurnych quasikomedyjek miłosnych.

humbaker

Moje dzieciaki oglądały jak zahipnotyzowane!!! Super, piękny i mądry.

Viktoria_7

Wzruszający i zaskakujący. Znam książkę i bardzo się bałem, a jestem zachwycony.

humbaker

Lepszy od ostatniego Tima Burtona, bo ma scenariusz! Mądry i z przekazem.

ocenił(a) film na 10
humbaker

Zgadzam się, efekty mega!

patnicki

Mega!

brat_pita_pitu_pitu

Zdecydowanie więcej takich filmów.

ocenił(a) film na 10
humbaker

Też zabieram syna do kina w tą sobotę, zobaczymy jak będzie, ale już nie może się doczekać.

TomSzank

A ja z córciami idę w weekend, tym bardziej, że można dzięki temu wesprzeć fundację p. Ewy, więc dodatkowo mały, dobry uczynek. :)

ocenił(a) film na 10
humbaker

Dokładnie, więcej takich filmów w polskim kinie, w końcu ktoś zdobył się na odwagę, by zrobić coś odmiennego. Film ma różne opinie, ale to znaczy, że budzi emocje i nie przechodzi bez echa. Dla mnie był pełen magii i mądrego przekazu.

ocenił(a) film na 9
humbaker

I pani Ewa Błaszczyk wspaniała! :)

ocenił(a) film na 10
kamilaja84

To prawda ;)

kamilaja84

wielki człowiek!

sprostowywacz

Wreszcie niesztampowy, nowoczesny, odważny film. Wreszcie ktoś potraktował dzieci w polskim kinie jako myślące istoty a nie jak maluszki, do których trzeba mówić drukowanymi literkami. Bardzo dobry wizualnie, zaskakujący, świetna ścieżka dźwiękowa, doskonały sound designe jak i muzyka. Dzieci rewelka. Rzadko się zdarza aby dzieci tak dobrze grały. Główny bohater doskonały.

humbaker

Moje córki też zachwycone!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones