PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730128}
5,6 10 224
oceny
5,6 10 1 10224
6,0 3
oceny krytyków
Za niebieskimi drzwiami
powrót do forum filmu Za niebieskimi drzwiami

Polecam

ocenił(a) film na 10

Bardzo dobry film, który opowiada o miłości i pojednaniu pomiędzy synem a matką. Akcja według mnie rozwinęła się bardzo szybko, począwszy od wypadku samochodowym kończąc na scenie w której matka oraz syn znów są razem. Film miał nam do pokazania matkę z synem, którzy bardzo się kochają i bardzo dobrze sobie radzą mimo braku obecności ojca. Fabuła rozwija się w dużym i strasznym domu, kiedy chłopiec odkrywa piękną krainę. Podczas zwiedzania tajemniczego świata, Łukasz znajduje zniszczone miasto z budynkiem na którym widnieje napis "Narzędnik"... Nie chcę opowiadać/spoilerować reszty filmu ponieważ każdy może sobie go oglądnąć... Film osobiście bardzo mnie się podobał oraz zainponował mi, obejrzałbym go jeszcze raz z wielką przyjemnością. Z czystym sumieniem polecam obejrzeć go każdemu.

ocenił(a) film na 1
aplyss2

Zachęcam do przeczytania książki.

aplyss2

To miłość matki budzi syna do życia... to dla mnie kluczowe przesłanie tego filmu.

plenum_spoldzoelni

I książka i film świetne. Moim zdaniem najlepszy polski film dziesięciolecia. Pan Kleks z niego nieudolnie zżyna rozwiązania plastyczne, ale nie dorówna Za niebieskimi drzwiami, bo ten film na podstawie prozy Szczygielskiego jest o czymś i ma doskonałą reżyserię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones