PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730128}
5,6 10 224
oceny
5,6 10 1 10224
6,0 3
oceny krytyków
Za niebieskimi drzwiami
powrót do forum filmu Za niebieskimi drzwiami

Świetny film

ocenił(a) film na 9

Muszę przyznać, że podchodziłam do niego dość sceptycznie, zwłaszcza, że dawno nie widziałam dobrego polskiego filmu dla dzieci i młodzieży. A co do efektów specjalnych, to od lat pozostawiały wiele do życzenia.
Świetny film, z serii horrorów dla dzieci. Moje zdanie poparła młodzież, z którą byłam dzisiaj w kinie. Stwierdziliśmy, że jest trochę podobny do filmu "Koralina i tajemnicze drzwi."
Może rzeczywiście fabuła trochę za wolno się rozwija, ale i tak jest ciekawa, za to potem akcja wbija w fotel. Polecam ten film. Jest zrobiony bardzo dobrze, nawet głos jest dobrze podłożony i nie trzeba, jak to ostatnio w polskich filmach "lektora" do tłumaczenia naszych rodzimych dialogów.

yzia

Świetny!

pamietamy1410

Bardzo dobry, mądry przekaz. W pełni oddaje ideę kina familijnego. Film, który nie obraża inteligencji i dojrzałości rodziców. Zarazem pięknie komunikuje się z młodym widzem, traktując go poważnie, a nie jak debila.

udu_filmaniak

Zgadzam się z przedmówcą! Dodam mocno, mocno wzruszający!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones