PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868478}

Wieloryb

The Whale
7,2 54 705
ocen
7,2 10 1 54705
6,2 56
ocen krytyków
Wieloryb
powrót do forum filmu Wieloryb

Są jakieś informacje kiedy film będzie miał premiere w Polsce?

Kaylor

W USA 9 grudnia, więc u nas pewnie 2023 ... niestety

Kaylor

Pisałam do Nowych Horyzontów i mówią, że dystrybutor jeszcze nie podał im dokładnego terminu ;( Też się chętnie dowiem, jeśli ktoś coś wie. Czekam na tą premierę jak na mało którą.

ocenił(a) film na 8
Kaylor

Na American Film Festival (8-13 listopada)

Kaylor

Dziwne, że choć film nie miał jeszcze premiery, ba nie miał nawet wydanej zapowiedzi kinowej, to można już wystawiać mu oceny na filmwebie.

ocenił(a) film na 7
Pablo1919

Co w tym dziwnego, film miał już światową premierę na festiwalach. Zobacz ile jest ocen od krytyków sprzed prawie 2 miesięcy.

imponderable

A co ma ocena wąskiego grona krytyków, która miała szansę obejrzeć film na kilku zagranicznych festiwalach, do włączenia opcji oceny przez każdą osobę? Takie coś na filmwebie powinni odpalać po OFICJALNEJ premierze filmu. Przecież ten film widziało nie więcej jak kilkunastu polaków, a wiara już klika 10/10 bez obejrzenia filmu, no bo jak 5 krytyków na Filmwebie zachwyciło się tym filmem, to trzeba dać max, choć nikt nie widział nawet zwiastuna.

ocenił(a) film na 7
Pablo1919

Po to, żeby tych kilkunastu Polaków mogło sobie ocenić film. Może Filmweb będzie włączał oceny, dopiero gdy ty łaskawie obejrzysz? A oficjalna premiera, to właśnie ta na festiwalu.

Pablo1919

Ja widziałem ten film miesiąc temu. Odniosłem jednak nieodparte wrażenie, że to dzieło jest stworzone dla tzw. grubych bab...

ocenił(a) film na 10
Kaylor

""W sieci można już znaleźć polską datę premiery filmu „Wieloryb” (ang. „The Whale”), czyli najnowszego projektu reżyserskiego Darrena Aronofsky'ego („Zapaśnik”, „Requiem dla snu”). Jak podaje serwis Kino Info produkcja doceniona na tegorocznym festiwalu w Wenecji trafi do polskich kin 17 lutego. „Wieloryba” na nasze ekrany wprowadzi Monolith." Jestem cierpliwy

patient

Jest w Nowych Horyzontach jutro i pojutrze, ale wszystkie bilety wykupione! Trzeba czekać aż wejdzie do kin, bo mimo, że Festwial jest też online, akurat tego filmu nie graja ;/

ocenił(a) film na 8
Kaylor

Gówno ma premierę w Polsce jak w reszcie świata, a na taki filmy trzeba czekać pół roku...

Kaylor

Film w przedsprzedaży dla stałych klientów w Cinema C jest 24 stycznia.,więc myślę że ciut później będzie ogólnodostępny. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Magdalena_Kurpis

Przecież w Warszawie są już pokazy przedpremierowe - m.in. w Lunie i Wiśle. Tak więc przedpremierowe pokazy w CC to takie średnio przedpremierowe ;-p

ocenił(a) film na 8
Kaylor

Przedpremery są w Wawie w necie jeszcze nigdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones