PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850581}

Super Mario Bros. Film

The Super Mario Bros. Movie
6,6 15 706
ocen
6,6 10 1 15706
5,4 15
ocen krytyków
Super Mario Bros. Film
powrót do forum filmu Super Mario Bros. Film

Stare konie szukają emocji w animacji głownie przeznaczonej dla dzieci.
Proszę przestańcie zaniżać oceną skoro to nie wasza bajka...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
PeterGKS

Sam to zrób. Bo idiotyczni pożal się Boże krytycy zaniżają oceny

ocenił(a) film na 7
ColeTurner_2

Zrobiłem to jak przeczytałem ten komentarz haha

ocenił(a) film na 8
PeterGKS

Tyle jest rzeczy do napisania a ty wybrałeś właśnie to? Normalnie IQ 180 Forrest...

ocenił(a) film na 7
piter_jo

Ja mam 39 lat i przeżyłem sentymentalną podróż cofając się o 30 lat kuedy po raz pierwszy zagrałem w Mario,a potem wszystkie następne części.

ocenił(a) film na 10
piter_jo

Dokładnie tak jak piszesz, stare pierdoły szukające Bóg wie czego w każdym filmie/bajce i wiecznie marudzące na wszystko, bajka wyszła mega, grafika, muzyka i nawiązanie do różnych części Mario. Daje ocenke 9/10.

ocenił(a) film na 6
DaaaMianeeeK

Człowiek płaci to wymaga. Dobry film powinien być dobry dla ludzi w każdym wieku

ocenił(a) film na 6
piter_jo

To jak najbardziej animacja która do połowy (motywu z Mario Kart) poruszyła mnie dosyć pozytywnie. Natomiast po 50minutach zaczyna się sypać mnogość mainstreamowej papki pt. " KOBIETY SĄ UBER I NIE POTRZEBUJĄ NIKOGO" oraz "Bycie simpem nie popłaca" . Także nie zgodzę się, że film jest do kitu bo nie jest - to naprawdę jedna z lepszych produkcji o grach komputerowych sprzed kilku dekad, ale jak sam wspomniałeś to bajka dla dzieci i wklejanie tam lewicowego, nieprzemyślanego kitu no jest zgoła żenujące. Braci Mario mogłoby w ogóle nie być w tym filmie. Wklejeni zostali tylko przez slogan marketingowy oraz nostalgie. Film powinen nazywać się - "Księżniczka Peach i jej stalowa Vagina ratują świat". Także ludziom o to chodzi, a nie o sam film. Miło się oglądało, ale szybko się o nim zapomni.

Kkeli45

Sorry, to nie do ciebie pisałem.

piter_jo

Trochę żałosny apel patrząc na twoje wystawiane jedynki w celu obniżenia oceny filmom. Może daj przykład i sam przestań to robić.

ocenił(a) film na 6
piotrek486

Kiedy jedyne co Ci pozostaje to wjeżdżanie na prywate z braku argumentów xD <brawo>

Kkeli45

Po pierwsze to pisałem nie do ciebie, post przez przypadek poszedł do ciebie i edytowałem od razu, po drugie hipokryzja to mocny argument.

ocenił(a) film na 8
piotrek486

Jedyne 1 jakie dałem niezgodnie z moimi odczuciami to filmy ze Seagalem. Dziwie się ze wszyscy tego nie zrobili. To zły człowiek.

piter_jo

Aha, czyli ten aktor jest z "nie twojej bajki" wiec tobie można zaniżać oceny filmów jedynkami, ale jak komuś się Mario Bros nie podoba, to niech nie ocenia, LOL

piotrek486

mniej urojen prawakoidalnych w kinie i kompleksow, a wyjdzie ok, moja opinia.

ocenił(a) film na 6
piter_jo

To, że coś jest animowane nie znaczy, że jest tylko dla dzieci

ocenił(a) film na 5
piter_jo

Dzieci też zasługują na wartościowe animacje. Patrz: Shrek 1. Ta tu to gówno wysrane w kiblu jak mawiał klasyk.

ocenił(a) film na 6
agrutko

Zwłaszcza, że w zasadzie jest zbiór wyświechtanych motywów i bardzo słabe pisanie fabuły. Z księżniczki zrobiono osobę tak kompetentną, że wręcz główny bohater wydaje się niepotrzebny w swojej fabule.

piter_jo

Wiesz, z drugiej strony dzieci też nie powinny oceniać bo zniekształcają ocenę jeszcze wiele nie rozumiejąc, hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones