PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849665}
6,7 7 831
ocen
6,7 10 1 7831
6,9 42
oceny krytyków
Silent Twins
powrót do forum filmu Silent Twins

Film dla prawdziwego KONESERA, nie tylko kina, ale przede wszystkim życia. Dla świadomego widza i otwartego umysłu. Dla kogoś kto ma bagaż doświadczeń, i głębię przeżyć. Z pewnością nie dla każdego.... Dla mnie rewelacja. W sposobie przekazu, wymowności, krótkich i trafnych w punkt dialogów. Głębi niejednoznaczności, prawdy ludzkich potrzeb i emocji. Wrażliwości z siłą napędową ku woli życia... ku więcej. Jeden z lepszych filmów ostatnich lat. Mądry.... można interpretować na wiele sposobów. I w ogóle nie ma tu "choroby psychicznej", a tragizm jest tylko wytworem wyobraźni...

ocenił(a) film na 4
EspresskA

Zazdroszczę, że tak poruszył Cię ten film.

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Dlaczego?

ocenił(a) film na 4
EspresskA

Bo ja niestety emocjonalnie się kompletnie od niego odbiłam. Wydaje mi się chłodny, przekombinowany. Mam zamiar przeczytać reportaż - może tam dostrzegę jakiś ludzki aspekt. A zazdroszczę Ci, bo to satysfakcjonujące obejrzeć film, który tyle w Tobie zostawia. Pozdrawiam:-)

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Wkleiłam swoją wypowiedź dedykowaną innej osobie - może Ci pomoże... :) Pozdrawiam ciepło :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones