PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756152}

Obdarowani

Gifted
7,8 88 754
oceny
7,8 10 1 88754
6,6 5
ocen krytyków
Obdarowani
powrót do forum filmu Obdarowani

Obejrzałam ten film tylko dla Evansa. Nie to żebym miała po seansie poczucie straty czasu, ale arcydzieło to to nie jest. Totalnie przewidywalny niestety. Sam motyw główny ciekawy, ale w pewnym momencie już nie wiedziałam co reżyser chce mi przekazać i co jest sednem historii. I te niedorzeczności: naprawdę Frank z jego inteligencją musiał naprawiać łodzie i żyć w biedzie, bo tylko tak mógł zapewnić Mary normalne dzieciństwo? W czasie procesu zarówno Frank, jak i jego matka chcą małą dla siebie, żeby potem oddać ją ostatecznie do rodziny zastępczej? Totalnie bez sensu. I te postacie drugoplanowe: nie wiem po co nauczycielka, i po co sąsiadka skoro absolutnie nic do historii nie wnosiły. Gdyby ich nie było, film nic by nie stracił. Poza tym jak kocham się na zabój w Evansie, tak tu denerwowala mnie jego mina męczennika przez 90 procent filmu. Mocno naciągane 5 z uwagi na grę malej Mary i Jenny Slate, z którą mogłabym iść na piwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones