PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7885}
6,8 2 697
ocen
6,8 10 1 2697
Mr. Jones
powrót do forum filmu Mr. Jones

Nie jest to moze kino z najwyzszej polki, ale i tak jest dobrze. Uwielbiam patrzec jak Gere biega w tym filmie z tym swoim calym niemozliwym entuzjazmem widocznym w kazdym jego ruchu i mimice twarzy. Wydaje mi sie ze ludzie chorzy w rzeczywistosci na to samo co Jones w filmie nie robia az takich rzeczy i sie nie zachowujwa az tak bardzo inaczej jak nasz pan Jones. Ale jak juz pisalem ten entuzjazm ktory bije z naszego bohatera jest dla mnie tak oddzialywujacy ze zawsze po zakonczeniu filmu chce mi sie spiewac "I feel so good...". Najbardziej lubie jak zaczyna podrywac, taki czlowiek nie musi martwic sie o gadke.
Chyba w kazdym z nas jest troche Mr. Jonesa tylko trzeba umiec go wydobyc z siebie...ajak juz sie to zrobi to nucic "I feel so good..."

ocenił(a) film na 8
ReDevil_2

Jakoś zawsze gdy oglądam filmy Mike Figgis'a większą uwagę zwracam na stronę wizualną filmu (i pod tym względem znów jest świetnie) niż na aktorstwo. Mnie rola Gere'a się podobała, ale nie znam tej choroby za dobrze, więc nie stwierdzę czy on ją dobrze odwzorował.

ReDevil_2

redevil, ten film w magazynie Tele Tydzień dostał trzy gwiazdki *** czyli jest on BARDZO DOBRYM filmem. W tej gazecie każdy film fabularny jest oceniany prostą skalą. Mianowicie : Jedna gwiazdka - film przeciętny, dwie gwiazdki - film dobry, trzy gwiazdki - film bardzo dobry. Dodatkowo jest jeszcze gwiazdka określająca "Typ Dnia" którą dostaje jeden film z wszystkich kanałów tv. pozdrawiam :))

ocenił(a) film na 7
ReDevil_2

Redevil owszem zachowują się w ten sposób. Właściwie to co było pokazane w filmie to niewiele na co w rzeczywistości stać takie osoby. Poza tym Gere'owi(czy jak to się tam pisze i odmienia) nie za dobrze wyszła gra takiej osoby. Trochę jakby nie bardzo wiedział kogo w ogóle ma grać i jak takie osoby się zachowują. Tak za bardzo na siłę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones