PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859971}

Matki równoległe

Madres paralelas
6,5 13 968
ocen
6,5 10 1 13968
5,3 34
oceny krytyków
Matki równoległe
powrót do forum filmu Matki równoległe

Obejrzane: uciekł mi ten film z kin. Obejrzałam dziś w telewizji (ale kino+). Lubię wracać do filmów Maestro, stąd poczekam na dvd... Mus mieć! Cieszy, że muzyka Iglesiasa: kocham jego kompozycje i uważam, że duet Maestro - Iglesias (Alberto, dla jasności) to świetny zestaw. Podobał mi się ten film, choć muszę przyznać, że mało "almodovarowski". Maestro złagodniał nieco na tak zwane stare lata i oczywiście czasy świetności ma dawno za sobą. Wznosił się i wznosił a osiągnąwszy apogeum w postaci (dla mnie) "Wszystko o mojej matce" i jeszcze utrzymującego się bardzo wysoko "Porozmawiaj z nią" - powoli zaczął schodzić na dół, co nie oznacza, że upadł, absolutnie nie! Twórczość do "Porozmawiaj z nią" to moje ulubione filmy Maestro, w pozostałych znajduję się już nieco mniej. W każdym razie jak dla mnie "Matki równolegle" to kawał przyzwoitego dramatu z elementami almodovarowskimi, z przepięknymi zdjęciami (to namalowane obrazy, a kolorystyka ... Do zachwytu!) i muzyką, jaką tylko Iglesias może stworzyć, a że Penelopa w roli głównej. I jeszcze almodovarowska Rossy de Palma... No cóż: brawo Maestro! Wciąż Cię kocham. I tak już pewnie pozostanie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones